Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

БІЛОЦЕРКІВВОДА

ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» з 01 липня 2013 року є виконавцем послуг централізованого водопостачання та водовідведення в місті Біла Церква. 

Ми працюємо з компанією BogushTime впродовж 5 років. В 2013 році вперше керівники різних ланок підприємства навчалися плануванню разом з BogushTime.

Вже 5 років наші фахівці та ТОП-менеджери навчаються в компанії BogushTime основам управління часом та делегуванню. Результатом навчання стала можливість чіткого планування робочого часу та контролювання своїх результатів працівниками.

Дуже корисними в роботі та плануванні для наших співробітників стали планувальники BogushBook. Це насправді практичний інструмент управління часом і досягнення цілей. Дуже зручно те, що в ньому є можливість планувати не лише робочий день або місяць, але й довгострокове планування на 5, 10, 15 років.

Завдяки знайомству та плідній співпраці з компанією BogushTime наші фахівці навчилися якісно керувати своїм часом, зосереджуватися на своїх цілях, а також підвищили особисту ефективність у всіх напрямках життя.

«БІЛОЦЕРКІВВОДА» вдячна компанії BogushTime за плідну співпрацю, високий професіоналізм, та із задоволенням рекомендуємо її, як надійного партнера в навчанні по плануванню та управлінню часом.

Благодарности и рекомендательные письма: