Перейти к основному содержанию
 

Статьи об управлении временем, бизнесе и успехе

Показать статьи:

10 кроків створення якісного життя. 10 кроків створення якісного життя.

Є люди, які, якщо хочуть привести своє тіло до ладу, то:

 • Починають робити руханку
 • Йдуть в тренувальну залу
 • Бігають
 • Правильно харчуються
 • Читають відповідну літературу
 • І т.д.

Вони шукають техніки/систему, яка допоможе їм себе впорядкувати, щоб надалі діяти з певною регулярністю та періодичністю. Однак, ті, хто самі намагаються втілити прочитані чи побачені техніки, як правило, швидко зупиняються в цьому своєму прагненні. Чому так відбувається?

 1
logo
5 кроків для набуття гармонії у 2022 році 5 кроків для набуття гармонії у 2022 році

Я дуже люблю звертатися до тлумачного словника для прояснення термінів. Це дає чітке розуміння значення слів, а ще ряд усвідомлень щодо застосування у повсякденному житті. І знаєте, слово «гармонія» не стало винятком. Багато людей замислюються над тим, як досягти гармонії у житті, але мало хто по-справжньому розуміє значення цього поняття. Крім музичних дефініцій, пов'язаних із композицією, у словнику дано таке визначення:

Гармонія - [від грец. harmonia зв'язок, співзвучність, пропорційність, від harmoso упорядковувати] Узгодженість, взаємна відповідність. || Узгоджене поєднання, відповідність елементів усередині чогось цілого, внутрішня цілісність, повнота, злагода.

І тут мені хочеться поговорити про дві основні складові, які, на мій погляд, призводять до гармонії. Не хочу ліричних відступів. Хочу покроково розібрати на рівні дій, що можна робити, щоб її досягти.

 1
logo
Бути, чи не бути? Бути, чи не бути?

От тільки уявіть, а що якби Гамлет володів технікою прицільного тайм-менеджменту. Впевнена, питання бути, чи не бути вирішилось би швиденько.

У Вас, можливо, виникне в голові: «Яким чином це пов’язано?».

Гаразд, розповім. 

 1
logo
Чому важливо завершувати справи та як не допускати «хвостів». Особливості завершення року. Чому важливо завершувати справи та як не допускати «хвостів». Особливості завершення року.

Ви помічали, напевно, що перед Новим Роком, в листопаді-грудні починається:

 • Неймовірна біготня;
 • Всі кудись поспішають;
 • Нічого не встигаєш;
 • Відчувається неймовірна втома і трата енергії;
 • Емоційний стан залишає бажати кращого;

І так щороку….

 1
logo
Як підвищити ефективність команди Як підвищити ефективність команди

Для кого з вас є актуальною проблема неефективної роботи персоналу? Зараз багато роботодавців скаржаться на те, що їхні робітники працюють неефективно. «Підлеглі, раз у раз, сидять у соціальних мережах, пліткують у курилці, і зовсім не турбуються про успіх та розвиток компанії». На жаль, така проблема зараз характерна для безлічі роботодавців.

Один з найбільших українських сайтів з працевлаштування опублікував результати дослідження, згідно з яким понад 80% співробітників під час роботи, замість виконання робочих завдань, займаються переглядом новин, особистої пошти, соціальних мереж, присвячують свій час особистому спілкуванню тощо.

І в даній статті  я поділюся з вами ключовою причиною такої проблеми і тим, яким є шлях її вирішення.

 1
logo
Управление временем и управление деньгами - ошибки кода Управление временем и управление деньгами - ошибки кода money=time
logo
Тайм-менеджмент и персональный рост Тайм-менеджмент и персональный рост

Говоря о персональном росте, я подразумеваю обучение, как личностное, так и профессиональное.

Ни для кого не секрет, что в наше время, если вы не обучаетесь чему-то новому, значит, вы деградируете. Обучение может быть совершенно в разных направлениях и в совершенно разных форматах.

 1
logo
Распространенные ошибки финансового планирования Распространенные ошибки финансового планирования

 

Общаясь даже с собственниками бизнеса, я довольно часто слышу фразу: “У меня за деньги отвечает финансист, я туда не лезу, потому что не хочется разбираться…”

 

И это ведь понятно, что если ты - владелец бизнеса, то нанять себе бухгалтера и финдира это действие, которое должно значительно сократить твои затраты времени и энергии, а заодно принести дополнительную прибыль.

 

 1
logo
Нет времени - как его найти? Нет времени - как его найти?

Я дам вам 7 секретов, как найти время.

Самая глобальная проблема современности – нет времени.

Раньше больше волновали деньги, точнее – их количество. Сейчас же наконец-то, люди начали по-настоящему осознавать ценность и важность такого ресурса, как ВРЕМЯ.

Сейчас, задавая вопрос, достаточно ли человеку времени, в 85% ответах окажется «нет». Почему же так? Что произошло? Что изменилось за последние 10-20 лет?

 1
logo
Чому делегування - запорука успіху керівника? Чому делегування - запорука успіху керівника?

На якомусь етапі своєї кар’єри кожен менеджер починає розуміти, що без делегування значних результатів отримати не вийде. Бо двома руками результату можна створити тільки за одного працівника. Якщо ж роботи накопичується на п’ятьох, то і до роботи долучати треба п’ятьох.

 1
logo

Страницы