Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

Компанія «ЕНЕРГІЯ ВОДИ»

Компанія «ЕНЕРГІЯ ВОДИ» є лідируючим українським виробником і постачальником насосного обладнання з європейськими стандартами якості.
На сьогоднішній день продукція, вироблена фахівцями Компанії «ЕНЕРГІЯ ВОДИ», встановлена ​​на найвідповідальніших об'єктах України, Білорусії, Казахстану, Росії, Грузії, Вірменії.

ТОВ Компанія «ЕНЕРГІЯ ВОДИ» висловлює свою щиру подяку Компанії "BogushTime" за ефективну технологію управління часом, майстер-клас, який провела Оксана Долгова та чудовий інструмент BOGUSHBOOK для планування робочого часу.

Колектив Компанії «ЕНЕРГІЯ ВОДИ» уже давно використовує в своїй роботі планувальник BOGUSHBOOK, який допомагає ефективно організувати час. Використання технології управління часом - це стандарт компанії. І дуже зручно, коли всі співробітники можуть правильно структурувати та використовувати свій робочий час. Це йде тільки на користь компанії й досягненню наших спільних цілей. Деякі співробітники застосовують технологію не тільки на роботі, але й в особистому житті.

Компанія "BogushTime" розробила макети планувальників спеціально для нашої Компанії, провели декілька майстер-класів, що показує її готовність завжди допомогти та співпрацювати.

Компанія «ЕНЕРГІЯ ВОДИ», її колектив та засновник, висловлюють велику подяку компанії "BogushTime". Готові завжди рекомендувати, як професійного та надійного партнера, який допомагає компаніям ставати краще та досягати своїх цілей.

Благодарности и рекомендательные письма: 
Рекомендательное письмо