Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

АТ "Прикарпаттяобленерго"

АТ «Прикарпаттяобленерго» – компанія, що здійснює передачу та постачання електроенергії електромережами споживачам на території Івано-Франківської області.

Яким чином керівнику організувати свій день та роботу своїх підлеглих, щоб усе встигати? Як ставити і виконувати завдання, щоб досягати поставлених стратегічних цілей? Як доносити свою думку не лише у приватній розмові, а й публічно? Як стати справжнім лідером, здатним мотивувати та надихати свою команду? Для нашого підприємства - АТ «Прикарпаттяобленерго» (регіональної енергокомпанії з 3-тисячним колективом) пошук відповідей на ці питання був великою проблемою до початку співпраці з бізнес-студією «Богуш-Тайм».

Адже запитань багато – а відповідь одна: скористатися послугами надійного партнера – компанії «Богуш-Тайм», єдиної в Україні, яка спеціалізується на проведенні тренінгів у сфері прицільного тайм-менеджменту, а також є незамінною у вдосконаленні навичок публічних виступів, лідирування та мотивації. Вже 6 років наші спеціалісти та топ-керівники навчаються тут основам управління часом, делегуванню, майстерності презентації та мотивації.

Ми активно використовуємо будь-які можливості для вдосконалення своїх навичок: від безкоштовних вебінарів, виїзних майстер-класів та семінарів у Львові та Івано-Франківську до корпоративних та відкритих тренінгів у Києві. Лише за останній рік наші колеги побували на тренінгах «Управління часом та делегування», «Майстерність презентацій та публічних виступів», «Лідерство та мотивація». Наші колеги повертаються натхненні зі словами вдячності тренерам – Людмилі Богуш-Данд, Юлії Бойко, Оксані Долговій та іншим.

Для кожного з нас – чи то для комерційного директора АТ «Прикарпаттяобленерго», чи для керівника відділу чи голови профкому – навчання є дуже корисним. І не лише через нову особисту здатність кожного ставити перед собою амбітні цілі та їх досягати. Не лише через престижність чи «статусність» такого навчання. Не лише через новий незамінний планувальник – Богушбук, що вже став у компанії символом організованості та порядку, а також атрибутом дотримання взятих зобов’язань. Для АТ «Прикарпаттяобленерго» співпраця з бізнес-студією «Богуш-Тайм» цінна тим, що завдяки тренінгам у нас діють однакові принципи цілепокладання,  однакова система планування та однаковий порядок звітування. Робота в єдиній системі координат - це безцінна здатність для великої компанії!

Нам приємно долучатися не лише до освітніх програм «Богуш-Тайм», а й до соціальних проектів. Увесь колектив нашої компанії торік долучився до масштабного руху бізнес-студії «Карта мрії», в якому кожен підрозділ підприємства візуалізував свої мрії та прагнення у роботі, сім’ї та житті загалом.

Дорогі друзі – богуш таймівці! Ви робите незвичайну і дуже важливу справу – як чарівники ви запалюєте наші мрії, надихаєте на їх втілення та даєте готовий інструмент для їх досягнення – технологію прицільного тайм-менеджменту та всемогутній Богуш бук. Дякуємо вам! З нами завжди світліше! А з «Богуш-Тайм» досягнення результату гарантовано.

Благодарности и рекомендательные письма: 
Рекомендательное письмо
Для компании проведены тренинги: 

В результате компания получит руководителей и ключевых сотрудников, которые умеют влиять на людей словом и добиваться результатов с помощью эффективных выступлений и презентаций.  

В результате руководители получат понимание главных источников проблем при взаимодействии с подчиненными и то, как их устранить, смогут развить свои лидерские качества и повысить личную эффективность, научатся правильно контролировать работу подчиненных, вдохновлять их и постоянно поддерживать высокий уровень мотивации к работе.