Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

СОС Дитячі Містечка України

СОС Дитячі Містечка України - Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «СОС Дитяче містечко». 

Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «СОС Дитяче містечко» Україна висловлює щиру подяку компанії "BogushTime" за проведені тренінги для персоналу нашої організації та наших підопічних.

Тренінг "Тайм-менеджмент для підлітків" допоміг зрозуміти молодим людям важливість ефективного планування і навчив їх правильно ставити цілі, які допоможуть знайти стимул для навчання та розвитку, самореалізації, здійснення мрій та досягнення власних цілей.

Професійний тренер Юлія Бойко показала, як утримувати фокус на справді важливих та пріорітетних завданнях, які допоможуть правильно організувати навчання, захоплення та роботу.

Під час проведення тренінгу "При-цільний тайм-менеджмент" для співробітників організації, тренер Юлія Бойко дала прості та ефективні рекомендації, які допомагають систематизувати безліч невідкладних справ. А планувальник BogushBook для багатьох став надійним помічником та ефективним робочим інструментом у вирішенні щоденних завдань та знаходженні балансу між роботою та вільним часом.

Надзвичайні професійні знання та компетенції тренера у сфері управління часом сприяли швидкому засвоєнню інформації учасниками тренінгу та подальшому її застосуванню на практиці. Ми впевнені, що результати проведених тренінгів сприятимуть професійному та особистісному росту співробітників організації та нашої молоді.

Ми надзвичайно вдячні компанії "BogushTime" за плідну співпрацю та високий професіоналізм, та рекомендуємо її як надійного партнера у сфері планування та управління часом.

Благодарности и рекомендательные письма: 
Рекомендательное письмо от компании "СОС Дитячі Містечка України"
Для компании проведены тренинги: 

В результате компания получит вдохновленных сотрудников, разделяющих основные цели компании и готовых выполнять ключевые роли в этом процессе. Эффективную команду, которая научилась определять приоритеты, планировать, и ставить цели, ведущие к нужным результатам.