Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

ТСО Харьков

ТСО - це український лідер по виробництву шкільних, офісних, домашніх дощок та шкільної мебелі. 

     Український виробник шкільних, офісних, домашніх дощок і шкільних меблів для навчання, презентацій та творчості ТОВ «Компанія ТСО» висловлює подяку за проведення майстер-класу «7 принципів ефективного тайм-менеджменту».

     Під час майстер-класу для співробітників організації, професійний тренер Ольга Мартиненко розповіла, що є основою ефективності. Під її чітким керівництвом ми навчилися планувати свій день, ефективно організувати свій час, справлятися з форс-мажорами і великою кількістю повсякденних завдань, проводити аналіз помилок і підводити підсумки дня. Ольга навчила нас мріяти і планувати своє життя таким чином, щоб ці мрії неодмінно здійснювалися. А головне, як знайти натхнення досягати цілей і втілювати в життя все заплановане, щоб вистачало часу на роботу, сім’ю, відпочинок і на себе. В умовах сучасного життя це питання є найактуальнішим для кожного з нас.

     Ми вдячні компанії «BogushTime» за проведений майстер-клас, за професіоналізм, за натхнення та рекомендуємо її як гідного партнера у сфері планування та управління часом.

Благодарности и рекомендательные письма: 
Рекомендательное письмо от компании ТСО