Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

Житомирська Міська Рада

Житомирська міська рада — адміністративно-територіальна одиниця та орган місцевого самоврядування у Житомирській області з адміністративним центром у м. Житомир, що має статус міста обласного значення.

            Перше знайомство з компанією BogushTime відбулося у липні 2016 року завдяки нашим швейцарським колегам, які залучили фахівців компанії для підвищення інституційної спроможності групи впровадження проекту SECO «Енергоефективність у місті Житомир».

            Тренінги «Управління часом та делегування», який провела Оксана Долгова, та «Лідерство і мотивація» від Юлії Бойко, були надзвичайно цікавими та сповненими корисною інформацією. Ми вирішили не обмежувати коло причетних до важливих знань лише учасниками групи впровадження проекту і запровадили традицію системної підготовки працівників виконавчих органів Житомирської міської ради в компанії BogushTime. З того часу, як правило двічі на рік – навесні та восени, команда муніципалітету, проходить тренування з тайм-менеджменту та розвитку особистих навичок.

            Випускники Юлії Бойко мотивують оточуючих прагнути якісних перевтілень і озброєні BogushBook-ом, націлені на успіх Оксаною Долговою, впевнено крокують до завершення мрії – розбудувати найкраще місто у світі!

            Я та мої колеги стали більш організованими. Ми прибрали хаотичність у роботі. У нашої команди з’явився час не тільки для виконання повсякденних завдань, але й для послідовного планування спільної діяльності і оцінки результатів нашої роботи. А ще виявився час для особистого розвитку і гармонійного досугу.

            Окрема вдячність Людмилі Богуш-Данд, яка чітко та методично у червні 2017 року провела триденний тренінг «Стратегічний тайм-менеджмент» для ключових керівників виконавчих органів Житомирської міської ради. Для нас це стало особливо цінним у роботі над концепцією інтегрованого розвитку міста Житомира до 2030 року.

            Компанія BogushTime – компанія чарівниць, які вчать мріяти і, що надзвичайно важливо, досягати своїх мрій!

            Ми цінуємо високу професійність та майстерність співробітників компанії, вдячні за отримані знання і рекомендуємо BogushTime як надійного партнера, який дійсно вчить керувати часом, досягати цілей і робить людей щасливими.

Благодарности и рекомендательные письма: 
Для компании проведены тренинги: 

В результате компания получит вдохновленных руководителей и ключевых сотрудников, разделяющих видение на развитие компании, осознающих свою ключевую роль в этом процессе, обученных эффективным методам управления и планирования и умеющих применять их на практике. При этом каждый руководитель уйдет с тренинга с актуальным рабочим планом действий на каждый день, который позволит достичь стратегических целей компании всей его команде. 

В результате компания получит вдохновленных руководителей и сотрудников, разделяющих основные цели развития компании и выполняющих ключевые роли в этом процессе. Команду, которая научилась управлять изменениями в работе и жизни с помощью планирования, имеющую корпоративные стандарты тайм-менеджмента, и успешно применяющую эффективные инструменты планирования для достижения стратегических целей компании.

В результате руководители получат понимание главных источников проблем при взаимодействии с подчиненными и то, как их устранить, смогут развить свои лидерские качества и повысить личную эффективность, научатся правильно контролировать работу подчиненных, вдохновлять их и постоянно поддерживать высокий уровень мотивации к работе.