Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

Бізнес-ланч для мам «Book-less чи як обрати для себе найкращий щоденник для планування життя родини та бізнесу?»

01.04.2016

5 квітня запрошуємо відвідати Бізнес-ланч для мам з Юлією Бойко на тему «Book-less: чи як обрати для себе найкращий щоденник для планування життя сім"ї та бізнесу?»

Учасниці бізнес-ланчу дадуть собі відповіді на наступні питання:

  • чи можливе планування часу без паперу та ручки?
  • які є інструменти планування, що можуть допомогти зайнятій та активній мамі?
  • які є секрети планування сімейних активностей та бізнес-активностей, що можуть допомогти виділити час на саме планування?
  • як щоденник Bogush-Book може зробити планування легшим та приємнішим?

Ключовий спікерЮлія Бойко – сертифікований бізнес-тренер, інструктор та консультант бізнес студії BogushTime з особистим успішним досвідом управління людьми, активних продажів та надання послуг. Призер II Українського форуму бізнес-тренерів.

Щаслива дружина та мама 2х доньок. У 2011 році успішно пройшла сертифікацію на проведення тренінгів та консультування у ведучого тренера України з тайм-менеджменту Людмили Богуш-Данд на тренінгах: з управління часом і делегування, ефективній взаємодії у колективі, майстерності презентацій та публічних виступів. Керувала відділенням розвитку компанії BogushTime. Курирувала Всеукраїнський проект “Найбільша карта мрії української сім’ї “, організацію Дискусійного клубу “Міцний горішок” та Жіночого клубу ” Women’s Time ” , міжнародного проекту “Business Vacation” та “Харизма бізнес-леді” у Майамі (США).

Життєва мета – допомагати людям ставати сильнішими, щасливіше і гармонійніше.

Місце і дата проведення:

5 квітня, 11:00

Ресторан «PATE D’OI», вул. Гусовського 11/11

Реєстрація за посиланням