Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

Вуличний фестиваль "Сімейна карта мрій" у Білій Церкві

07.09.2015

"Кожна мрія тобі дається разом з силами, необхідними для її здійснення. Однак, тобі, можливо, доведеться заради цього попрацювати" - Річард Бах

Запрошуємо всіх помріяти разом!

В сьогоднішній складній політичній та економічній ситуації здається, що мріяти - це розкіш. Проте, не зважаючи на війну, не зважаючи на наших політиків, ми будемо жити далі, будувати сім'ї, ростити дітей, досягати своїх цілей і рухатися вперед.

Вже в цю суботу до дня міста Біла Церква ГО "Об єднання "Самопоміч" проведе вуличний фестиваль "Сімейна карта мрій!"

12 вересня кожна родина, від маленького до найстаршого члена сім'ї, разом зможе створити свою карту мрій! 

 А ви вмієте мріяти?

Всеукраїнський сімейний фестиваль, започаткований компанією "Bogush time". Основна ціль - привернути увагу українців до сімейних цінностей, відродити та закріпити їх в нашій громаді, навчитися проектувати своє майбутнє та просто провести гарно час в дружньому колі. 

В рамках фестивалю кожна родина, від маленького до найстаршого члена сім'ї, зможе створити свою карту мрій.

Проте, карти мрій 12-ого вересня, ми будемо створювати не лише для себе... А в пам'ять всім героям України, які загинули захищаючи нашу Батьківщину та всіх, хто зараз береже її від ворогів. Кожен учасник фестивалю зможе намалювати, написати чи показати, яким він хоче бачити своє місто, таким чином створивши Карту мрій Білої Церкви. Адже, віддати належну шану нашим захисникам зможемо лише тоді, коли разом побудуємо країну, міста, села, домівки, в яких хочеться жити

Як стати учасником фестивалю?

Крок 1. Прийдіть всією сімєю 12 вересня на Торгову площу.

Крок 2. Створіть Карту Мрій в сімейному колі. Карта може бути будь-якого формату (від А1 до А4). На ній повинні бути відображені 3 основні цілі (мрії) вашої родини до кінця 2016 року. Вони можуть бути написані фломастером, олівцем, ручкою, намальовані фарбами чи вклеєні вирізки з журналів і газет. Було б добре, якби на карті мрій були б фотографії вашої сім'ї. На площадці, де будуть створюватися карти буде багато журналів, маркерів, клею, ватманів і всього того, що може стати у пригоді для створення вашого шедевру.

Крок 3. Перед початком фестивалю об 11.50 зайти в улюблений магазин та купити «хороший настрій»!

Найкращі мрії будуть нагороджені призами від спонсорів.

Співорганізатором та спонсором фестивалю виступив освітній центр "Альтернатива".

Зустрінемося 12 вересня, о 12.00 на Торговій площі 13-18

(слідкуйте за вказівниками)

Запрошуємо всіх!