Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

Безкоштовний майстер-клас з тайм-менеджменту

07.12.2016

7 грудня “Національна організація роздрібної торгівлі” (НОРТ), в партнерстві із BogushTime та “НОРТ Консалтинг”, за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СIPE) організують безкоштовний майстер-клас з тайм-менеджменту "Планування робочого дня". Майстер-клас буде проводити тренер студії управління часом BogushTime Ольга Мартиненко.

Під час майстер-класу ви:

  1. Проаналізуєте причини браку часу для виконання всіх завдань на день. На практичних прикладах розглянете причини цього та фактори, що поглинають час. Визначите способи того, як з справлятися з проблемою відсутності часу.
  2. Дізнаєтесь, з чого складається ефективна система планування. Піраміда ефективності покаже послідовність в побудові планів на майбутнє. Усвідомите важливість постулатів в досягненні майбутніх успіхів при розгляді практичних прикладів.
  3. Почуєте, як правильно зробити план завдань на день і реалізувати його. Що таке вечірня оцінка і як правильно її виконати, щоб підвести підсумки дня. Обговорюватиметься ранкове планування, як невід’ємний інструмент роботи успішної людини. А також: робота з форс-мажорами, великою кількістю завдань і прокрастинацією.
  4. Виконаєте роботу над помилками. Хто кого? Оволодіння методом аналізу скоєних помилок дозволяє керівнику тримати руку на пульсі в своїй роботі і роботі підлеглих. Роблячи своєчасні зміни в своїх діях, співробітник зможе не зациклюватися на проблемі, а знаходити рішення.

Для засвоєння поданого матеріалу будуть розглянуті практичні приклади.

Кількість місць обмежена. Обов`язкова РЕЄСТРАЦІЯ
Чекаємо вас за адресою: вул. Михайлівська, 12Б, оф.5 (СIPE)
Час проведення: 16:00-18:00.

Буде інформативно і цікаво!