Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

"Про": 6 невідомих фактів з біографії Людмили Богуш

01.11.2014
Категории: 

Людмила Богуш – відомий український бізнес-тренер та засновник Студії управління часом «BogushTime». Запатентувала унікальний планувальник «BogushBook», який змінив погляд ділових людей на традиційні щоденники. В багатьох компаніях мати планувальник від Людмили Богуш – це корпоративний стандарт. Заснувала майданчик для топ-менеджерів і власників компанії – Дискусійний клуб «Крепкий орешек».

  1. Людмила не тільки працює з управлінням часом, а живе цією ідеєю. Кожен день розписаний: 4 робочі дні – для тренінгів, 1 – для офісу, вихідні – наведення краси, спілкування з рідними, прогулянка з собакою, гольф, духовні практики та суспільна робота.
  2. Щоб підтримувати форму, 3 дні на тиждень Людмила віддає фізичним вправам – аеробіка, пілатес та бодібалет. Коли була економічна криза, навіть 5 разів на тиждень займалася фізкультурою.
  3. Людмила не планувала бути бізнес-тренером, але склалися обставини, що вона поступила на психологію, а потім і працювала в цій галузі. Причому її заняття нагадували геть не лекції чи семінари, а саме тренінги. Тепер тренінги стали великою частиною життя Людмили.
  4. Фішка Людмили Богуш як бізнес-тренера – нестандартність, а різнокольорові нігті це одна із ознак цієї нестандартності.
  5. Головна ціль в тренінгах – не змінити людину, а зробити сильнішою.
  6. Ключова ціль по життю – творити естетику в планетарних масштабах.

По матеріалас: Блог Людмили Богуш на "Гучні імена"