Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

Статьи с полезными советами на все случаи жизни – успешный бизнес, спорт, обучение, семья, путешествия и многое другое.

Управление временем и управление деньгами - ошибки кода Управление временем и управление деньгами - ошибки кода  money=time
logo
Распространенные ошибки финансового планирования Распространенные ошибки финансового планирования

 

Общаясь даже с собственниками бизнеса, я довольно часто слышу фразу: “У меня за деньги отвечает финансист, я туда не лезу, потому что не хочется разбираться…”

 

И это ведь понятно, что если ты - владелец бизнеса, то нанять себе бухгалтера и финдира это действие, которое должно значительно сократить твои затраты времени и энергии, а заодно принести дополнительную прибыль.

 

 1
logo
Чому делегування - запорука успіху керівника? Чому делегування - запорука успіху керівника?

На якомусь етапі своєї кар’єри кожен менеджер починає розуміти, що без делегування значних результатів отримати не вийде. Бо двома руками результату можна створити тільки за одного працівника. Якщо ж роботи накопичується на п’ятьох, то і до роботи долучати треба п’ятьох.

 1
logo
Якщо співробітники не вміють планувати ... Якщо співробітники не вміють планувати ...

Зовсім недавно компанія БогушТайм провела опитування і з'ясувала основний біль управлінців в тайм-менеджменті команди - це невміння співробітників правильно оцінювати завдання за часом і розставляти пріоритети. Як наслідок, у керівників, які відповідають за результат діяльності всієї команди, «летять» терміни здачі проектів, виникають претензії від клієнтів і вищого керівництва, цілі не досягаються. Чи потрібно говорити про те, що стрес, розлад, вигоряння - це наступне, з чим доводиться справлятися управлінцям

 1
logo
Що ти можеш змінити вже цієї весни, або як стати ще щасливішим Що ти можеш змінити вже цієї весни, або як стати ще щасливішим

В постійному потоці неймовірно швидкого руху перше про що людина забуває – це ПРО СЕБЕ!

 а
logo
Жити чи існувати – що краще і в чому тут різниця Жити чи існувати – що краще і в чому тут різниця

Все просто хтось ЖИВЕ, а хтось ІСНУЮЄ і це вибір кожного, але перейти з категорії «ІСНУВАННЯ» в категорію «ЖИТТЯ» можна. Читай як. 

 в
logo
Бізнес розсипається? Бізнес розсипається?

Якщо у вас в бізнесі все добре - це прекрасно, а якщо він деградує, то час терміново змінювати стан справ.

 в
logo
6 лайфхаков эффективности 6 лайфхаков эффективности

Фишки, которые помогут изменить вашу жизнь к лучшему в 2021 году.

 в
logo
Локдаун для бизнеса - выжить или умереть? Локдаун для бизнеса - выжить или умереть?

Казалось бы, чего уже бояться после неожиданного карантинного локдауна 2020 года? А, нет, все равно страшно - а что же нас ждет в 2021?

 л
logo
Публичные выступления онлайн. Новые возможности или безысходность? Публичные выступления онлайн. Новые возможности или безысходность?

Чтобы привлечь внимание, продать свою идею, зажечь ею массы людей, нужен навык публичных выступлений. Но выступлений не простых, а в формате онлайн. 

 л
logo

Страницы