Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

Статьи о планировании, самоорганизации, приоритетах, стратегии, целях и делегировании.

Делегирование – это «манна небесная»? Делегирование – это «манна небесная»?

В нашем блоге на сайте не одна статья уже написана на тему делегирования. Мы даем пошаговые инструкции, делимся секретами, описываем какие-то фишки. Но практика показывает, что люди очень часто просто читают статью, даже дают подтверждение, что контент оказался полезным, но сколь заметных результатов или изменений в стратегии их поведения зачастую не происходит.

 1
logo
Почему планировать важно? Почему планировать важно?

Кто-то может утверждать, что планирование – это скукота и намного интереснее жить импровизировано.

Но, представьте себе, что у вас запланировано все то, что вы хотите. Разве это скучно?

Как правило, «планирование – это скучно», говорят те люди, которые никогда даже не пробовали планировать. Или те, кто считает, что они планируют, но, это далеко не так.

 блог
logo
Планирование рабочего дня. Как успевать больше Планирование рабочего дня. Как успевать больше

Бывало у вас такое, что напланировали себе много всего, вроде бы все это необходимо сделать - каждая задача важна. А к вечеру оказалось, что вы и 30 процентов запланированного не выполнили. Приходите домой уставшим, ощущение, что как «белка в колесе» целый день крутились, а на следующий день все те же задачи необходимо делать.

 1
logo
10 лайфхаків, які допоможуть тобі не запізнюватись і встигнути більше перед новим роком. 10 лайфхаків, які допоможуть тобі не запізнюватись і встигнути більше перед новим роком.

Перед новим роком завжди бракує часу на безліч справ, які безперервно з’являються і буквально падають з неба. Тому без зайвих слів і барвистих вступів наведу нижче список рекомендацій, які завжди допоможуть тобі бути вчасно.

 1
logo
Мріяти не шкідливо, шкідливо не мріяти… Мріяти не шкідливо, шкідливо не мріяти…

Мрії наше все! Не побоюсь так стверджувати. Чим більше у нас мрій, тим більше в нас життя.

Чому так відбувається? Нічого надзвичайного. Коли ти мрієш, то згадай що відбувається? Свої відчуття, емоції. Мрії тебе окрилюють, надихають, підіймають рівень життєвої енергії.

І навпаки, чим менше в тебе мрій, тем менше в тобі життя. Чи відомий тобі той стан, коли ну геть нічого не хочеться, все набридло і той самий сенс втрачено і ти не розумієш до чого всі ті рухи? То таке бридке, нудотне, сіре відчуття всередині - відчуття марності.

 1
logo
10 кроків створення якісного життя. 10 кроків створення якісного життя.

Є люди, які, якщо хочуть привести своє тіло до ладу, то:

 • Починають робити руханку
 • Йдуть в тренувальну залу
 • Бігають
 • Правильно харчуються
 • Читають відповідну літературу
 • І т.д.

Вони шукають техніки/систему, яка допоможе їм себе впорядкувати, щоб надалі діяти з певною регулярністю та періодичністю. Однак, ті, хто самі намагаються втілити прочитані чи побачені техніки, як правило, швидко зупиняються в цьому своєму прагненні. Чому так відбувається?

 1
logo
5 кроків для набуття гармонії у 2022 році 5 кроків для набуття гармонії у 2022 році

Я дуже люблю звертатися до тлумачного словника для прояснення термінів. Це дає чітке розуміння значення слів, а ще ряд усвідомлень щодо застосування у повсякденному житті. І знаєте, слово «гармонія» не стало винятком. Багато людей замислюються над тим, як досягти гармонії у житті, але мало хто по-справжньому розуміє значення цього поняття. Крім музичних дефініцій, пов'язаних із композицією, у словнику дано таке визначення:

Гармонія - [від грец. harmonia зв'язок, співзвучність, пропорційність, від harmoso упорядковувати] Узгодженість, взаємна відповідність. || Узгоджене поєднання, відповідність елементів усередині чогось цілого, внутрішня цілісність, повнота, злагода.

І тут мені хочеться поговорити про дві основні складові, які, на мій погляд, призводять до гармонії. Не хочу ліричних відступів. Хочу покроково розібрати на рівні дій, що можна робити, щоб її досягти.

 1
logo
Бути, чи не бути? Бути, чи не бути?

От тільки уявіть, а що якби Гамлет володів технікою прицільного тайм-менеджменту. Впевнена, питання бути, чи не бути вирішилось би швиденько.

У Вас, можливо, виникне в голові: «Яким чином це пов’язано?».

Гаразд, розповім. 

 1
logo
Чому важливо завершувати справи та як не допускати «хвостів». Особливості завершення року. Чому важливо завершувати справи та як не допускати «хвостів». Особливості завершення року.

Ви помічали, напевно, що перед Новим Роком, в листопаді-грудні починається:

 • Неймовірна біготня;
 • Всі кудись поспішають;
 • Нічого не встигаєш;
 • Відчувається неймовірна втома і трата енергії;
 • Емоційний стан залишає бажати кращого;

І так щороку….

 1
logo
Тайм-менеджмент и персональный рост Тайм-менеджмент и персональный рост

Говоря о персональном росте, я подразумеваю обучение, как личностное, так и профессиональное.

Ни для кого не секрет, что в наше время, если вы не обучаетесь чему-то новому, значит, вы деградируете. Обучение может быть совершенно в разных направлениях и в совершенно разных форматах.

 1
logo

Страницы