Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

Горбатко Галина: І мої очікування виправдалися

23.05.2015
Категории: 

Про тренінг «Управління часом та делегування» дізналася кілька років тому, це 2009 рік був. Тоді керівники нашої компанії вчилися на корпоративному тренінгу в BogushTime.

А тепер сама вирішила прийти на тренінг. І все тому, що у мене збільшилася кількість завдань, відповідальність і виникла потреба краще справлятися з цими завданнями. Не можу сказати, що у мене були великі проблеми в плануванні, я досить відповідальна людина, але коли завдань стає більше, доводиться вибирати і фокусуватися на найважливішому.

І мої очікування виправдалися. Мої співробітники прогнозували, що після тренінгу у мене не залишиться ніяких питань у сфері планування. Так і склалося. Всі відповіді отримані, тільки потрібно їх усвідомити, прийняти і застосовувати.

Особливо важливим виявилося усвідомленні щодо делегування. Я зрозуміла, що я дуже сильно боялася віддати задачу, намагаючись начебто заощадити час. Бо поки поясниш, поки проконтролюєш і все одно потім собі забираєш. Тут я зрозуміла, що все залежить від мене, як я передам цю задачу – так її і виконають. Тобто для того, щоб нею більше ніколи не займатися варто докласти зусиль і потім бути впевненою в результаті. Головне зробити все за правилами не пропускаючи нічого.

Вже завтра хочу застосувати всі отримані уміння та знання. BogushBook - це дійсно хороший інструмент, в якому можна зберігати інформацію і по роботі, і з особистих питань, і прості записи. Раніше у мене було кілька блокнотиків і ще пару зошитів. Я рада, що тепер все це буде в одному місці і як мінімум мені легше буде шукати там інформацію.

Цей тренінг я б рекомендувала пройти кожній людині. Зрозуміло, що працюючим людям особливо, але насправді і домогосподаркам-матусям теж. Тому що тут працюють з цілями.

Горбатко Галина, HR адміністратор, компанія «Алкон»

вас заинтересуют тренинги:

Киев

В результате Вы упорядочите задачи и цели, научитесь эффективно планировать, расставлять приоритеты и управлять изменениями в работе и жизни. С тренинга Вы унесете цели и планы минимум на 20 лет, ближайший год, 3 месяца и следующий день. Т.е. Вы начнете планировать и управлять временем уже на тренинге, и все что Вам будет нужно потом, чтобы достичь своих целей и получить результаты – это пользоваться простой и практичной технологией планирования в жизни.