Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

Ірина Іванець: Студія управління часом іде в ногу з часом, ба: навіть трішки попереду

01.11.2014
Категории: 

Ірина Іванець, комерційний директор AWT Bavaria, BMW, так давно знає власницю Студії управління часом BogushTime Людмилу Богуш, що навіть не пригадує, а коли ж була перша зустріч – вісім чи дев’ять років тому. «З того часу ми стали добрими друзями, а моя компанія і я неодноразово навчались у Людмили», - коментує Ірина.

«Коли ви бачите власницю BogushTime вперше у роботі, це викликає захват, зацікавлення. Вражає харизма і різнокольорові нігті Людмили. А потім з задоволенням чекаєш нової зустрічі, нових знань, які так гарно подає пані Богуш», - продовжує комерційний директор BMW.

Ірина Іванець прийшла до Людмили Богуш, щоб відкрити у собі щось нове та імплементувати це в життя і роботу. Зараз вона свої знання використовує у поточній роботі та в житті.

PS: «Студія управління часом іде в ногу з часом, ба, навіть, трішки попереду. Вона змушує людей ніколи не здаватися, шукати нове та більше бачити. Я завжди рада зустрічатися та спілкуватися з BogushTime та Людмилою Богуш».

вас заинтересуют тренинги:

Киев

В результате Вы упорядочите задачи и цели, научитесь эффективно планировать, расставлять приоритеты и управлять изменениями в работе и жизни. С тренинга Вы унесете цели и планы минимум на 20 лет, ближайший год, 3 месяца и следующий день. Т.е. Вы начнете планировать и управлять временем уже на тренинге, и все что Вам будет нужно потом, чтобы достичь своих целей и получить результаты – это пользоваться простой и практичной технологией планирования в жизни.