Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

Колісник Тетяна про Управління часом та делегування

Категории: 

Вже минуло 7 місяців з того моменту, як я відвідала тренінг «Управління часом та делегування», але я з великим задоволенням згадую ті два дні, які я провела в компанії «BogushTime».

Ці дні були особливо цікавими та познавальними. На протязі невеликого часу я почула багато корисних речей та порад, навіть було таке враження, що нібито за ці два дні я прочитала бібліотеку книг важливої для мене тематики. Я зробила невеличку і приємну для себе перерву, на протязі якої я відволіклась та трохи відпочила від своєї постійної роботи, заглянула в своє майбутнє, помріяла та провела виховну роботу над своїми бажаннями. Тепер більшість моїх бажань перейшли в статус «мета» та мають строки їх виконання.

Чесно кажучи, з початку було важко і страшно. Страшно було тому, що коли я запитала себе, що я по-справжньому хочу мати в житті, як я хочу його прожити, то, на превеликий жаль, важко було знайти та поєднати між собою свої бажання, виставити  між ними пріоритети. Я пригадала свої мрії в дитинстві, коли для мене було відсутнє слово «НІ», тоді я пізнавала світ разом з такими дітьми як я. Але з роками все кудись почало зникати. Можливо це пов’язано з тим, я що почала більше спілкуватися з дорослими людьми, які мали свої розуміння та свої страхи, а я до них прислухалася, бо вони були доросліше за мене і тоді мені здавалось, що вони більше розбираються в цьому житті. Мабуть в якийсь момент я дозволила цим людям вторгнутися в моє життя і розпоряджатися моїм власним часом .

Але як там не було, завжди хочеться покращити своє життя і надати йому яскравого кольору. І тренінг «Управління часом та делегування» дозволяє подивитися на своє життя зовсім по-іншому, повернутися до своїх мрій, вистроїти шляхи їх досягнення і насолоджуватися думкою про їх скоре здійснення. Спілкування з командою «Bogushtime» дає позитивний заряд і віру в найкраще майбутнє. Мені особливо пощастило – я познайомилась і змогла особисто поспілкуватись з розумною та успішною, цікавою і вродливою жінкою Людмилою Богуш. Вона допомогла мені навести порядок в моєму житті і дала гарні поради, які я намагаюсь виконувати.
Нарешті настав час і для мене. Я кожен день борюсь зі своєю лінню, працює над своїми мріями, і зараз це стало набагато легше, бо у мене є друг-помічник BogushBook. Завдяки йому мені легше планувати свій день, тиждень і навіть місяць.

Для себе я відмітила, що з компанією “BogushTime» час від часу необхідно спілкуватись. Періодично захожу на сайт і з зацікавленістю читаю статті, бо кожна з них має окремий підхід до конкретної теми. Можна багато і довго розповідати позитивного про цю компанію, краще приходьте на тренінг і Ви самі в цьому переконаєтесь.

Всіх хочу привітати З Наступаючим Новим Роком!
Нехай Новий Рік принесе всім нам великий врожай наших бажань!
Не бійтеся своїх мрій, просто повірте в них, і вони обов’язково здійсняться!
З найкращими побажаннями, Колісник Тетяна.