Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

Оксана Мельник: Просто ти його використовуєш і бачиш, що працює

31.05.2015
Категории: 

Мене звати Оксана Мельник. Я власник компанії, яка називається «Автодрук», я займаюсь запчастинами для  японських та корейських автомобілів.

Про компанію BogushTime я знаю вже давно, тому що я постійно слухаю вебинари ваших тренерів. Я не знаю хто про кого, що сказав, чи «Visotsky Consulting» про вас, чи ви про них, але десь від когось я дізналася про вашу компанію. Тож я постійно слухаю вебінари.

Купила планувальник BogushBook, в принципі по своїй ініціативі, тому що аналізувала, які взагалі є щоденники, і оскільки приймала участь в вебинарах, то мені близька була ця тема. А ще мені сподобалося те, що коли я купувала планувальник, я розуміла, що мене можуть проконсультувати, розказати, помогти розібратися, як мені ним користуватися ефективно. І ще плюс до того, чому я його купила, там є певні блоки, які відповідають за різні етапи планування. Мені цього дуже не вистачало в звичайних записниках і я була вимушена їх доробляла сама, фантазувала, щось придумувала. А тут вже все  це є готове, не треба нічого придумувати. Особливо мені подобається розділ «Делегування завдань», дуже подобається «План на місяць», ще користуюсь «Телефонним довідником» - мабуть, мені все подобається, зручно. Але коли я почала користуватись -  мені не вистачало інформації по деяких питаннях.

І фактично я самостійно прийняла рішення про те що мені додатково потрібен тренінг з управління часом. Найпершим очікування від нього було те, що хотілось до кінця розібратись з BogushBook-ом. Тому що я хотіла максимально ефективно його використовувати, щоб не було розділів, листків, які не використовуються, які мені незрозумілі. Тобто мені цей тренінг дав змогу з усім цим розібратись дуже так ретельно. І я розумію, що буду всім цим користуватися, бо мені це подобається.

А взагалі від тренінгу отримала навіть більше. Крім того, що насправді така зайнятість незрозуміла, завжди не маю часу помріяти, подумати, планувати, поставити собі якісь цілі. Це теж було моєю ціллю - прийти сюди, викроїти  для цього час, щоб пороздумувати. Я навіть це практикувала у старих записниках - якщо ти собі запишеш, якщо продумаєш собі якесь завдання, ціль, то обов'язково цього досягнеш. І я себе зловила на тому, що навіть попри те, що я писала в записнику кустарним методом, я вже досягла багато результатів. А коли вже почала писати в BogushBook, то зрозуміла, що ідеї, цілі значно сміливіші, значно сильніші, значно якісь такі більш масштабніші. Скажемо так, я відчула на собі той момент, що варто це робити, бо це як «м’яз» качаєш – і з кожним роком стаєш все розкутіший, сильніший і набагато більше собі дозволяєш мріяти, ставити більші цілі. Я в цьому пересвідчилась на тренінгу, що це можливо і це працює.

Якщо чесно, єдине, чим я була розчарована - група, яка приймала участь. Тому, що, коли я відвідую якийсь захід, для мене є важливим оточення, група, яка приймає участь, оскільки хочеться якогось обміну, хочеться якоїсь практики, а не теорії. І цього обміну я тут не отримала. Були люди, що не є власниками бізнесів, хоча тепер знаю, що є тренінг саме для власників. Але решту, всі інші питання, які в мене були вони закриті повністю.

Тренінг «Управління часом та делегування» я не раджу власникам, для них є окремий тренінг.  Хоча цей тренінг безумовно буде актуальним будь-якій людині, яка веде якусь діяльність. Також BogushBook є безумовно відмінним від інших щоденників. Це факт, тому що я веду щоденники десь біля 10 років і відчуваю цю відмінність, я розумію суть всіх цих розділів. І актуальність безумовно є для кожного. Користь безумовно є для кожного, навіть для людини, яка ніколи не вела щоденник. Просто ти його використовуєш і бачиш, що працює. 

вас заинтересуют тренинги:

Киев

В результате Вы упорядочите задачи и цели, научитесь эффективно планировать, расставлять приоритеты и управлять изменениями в работе и жизни. С тренинга Вы унесете цели и планы минимум на 20 лет, ближайший год, 3 месяца и следующий день. Т.е. Вы начнете планировать и управлять временем уже на тренинге, и все что Вам будет нужно потом, чтобы достичь своих целей и получить результаты – это пользоваться простой и практичной технологией планирования в жизни.