Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

Олександр Зайцев - 6-річний прихильнік Врьоми зі Львова

10.04.2014
Категории: 

Нове захоплення мого Сані - кіт. Ні, у нас дома не з'явився ще один домашній улюбленець. Саня захопився котом - героєм книжки "Хроники Времы".

Не знаю, чи передбачали Людмила Богуш та Анна Шкапа, що у книжки будуть 6-річні прихильники. Тепер у нас на найближчий тиждень є спеціальний час на книжку - це година-дві або в обід, або перед сном. А потім обов'язково переказати бабусі все, що прочитали: "Ти уявляєш, цей кіт такий розумний! Він вчить свого господаря, якого як і мене Саша звати, правильно мріяти і ще й робити все, щоб мрії здійснилися. І робити тільки свою роботу". 

А ще у мене є завдання від мого маленького слухача - придбати все необхідне для карти мрій, бо він теж хоче собі таку карту зробити.

Анна Зайцева (м.Львів)

вас заинтересуют тренинги:

Киев

В результате Вы упорядочите задачи и цели, научитесь эффективно планировать, расставлять приоритеты и управлять изменениями в работе и жизни. С тренинга Вы унесете цели и планы минимум на 20 лет, ближайший год, 3 месяца и следующий день. Т.е. Вы начнете планировать и управлять временем уже на тренинге, и все что Вам будет нужно потом, чтобы достичь своих целей и получить результаты – это пользоваться простой и практичной технологией планирования в жизни.