Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

Поетеса Келя Ликеренко: «Він буде таким, яким має бути, але щоб зуби білі і красиві»

01.11.2014
Категории: 

Після семінару «Як знайти Містера Райт», під враженням від досвіду пані Богуш, я зареєструвалася на сайті знайомств http://www.freespiritsingles.com. Досі отримую повідомлення, які успішно ігнорую. Спочатку ще  переписувалась і навіть зідзвонювалась з кількома людьми, щоб практикувати англійську, але не з ціллю пошуку містера Райта! Людину треба відчувати! Онлайн-переписка не дає мені потрібного відчуття.


Знову ж таки, натхнена порадами семінару, я уперше зробила собі письмове уявлення того, кого я вважаю тим «Райтом». Мені торік подарували мольберт з картинами, бо я мрію почати малювати, але все ніяк не знайду для цього потрібне натхнення. Полотно на дошці і досі запаковане у целофан. Щоб ця конструкція самотньо не стояла, я її обклеїла баченням Містера Райта. Боюсь когось додому запросити, бо одразу регіт: «Ха-ха-ха, а навіщо тобі потрібні білі зуби?». А які мають бути? Я хочу, щоб у мого хлопця були зуби білі і красиві.

Зрештою, не можу сприймати чоловіка, який курить. Для мене не грають ролі чи модельні риси обличчя,  колір волосся, очей тощо.. але я вимоглива до здоров’я. Якщо людина дбає про своє здоров’я, вона не може бути товста, з брудною головою чи нігтями, з хворими зубами або без них :)

Розумна людина веде здоровий триб життя, правильно харчується, займається спортом і активним відпочинком, має почуття гумору і весь час розумово й духовно розвивається. Вона цікава і має міцний внутрішній стержень! Але гадаю, що треба дописати, бо щось я мало хочу.

Тому, про всяк випадок, я вже доклеїла заміський будинок і авто :)

В усіх візуалізаціях є сила лише тоді, якщо в них вірити. І звісно ж свою «картинку» не розмінювати на рекомендації мам, бабць і подруг.

Бо якщо є віра і довіра до своїх бажань і мрій, то, справді, стаються дива.

БО не минуло й півроку і зараз у мене є хлопець, вікна з квартири якого виходять на те саме місце на березі Дніпра, де я влітку під вербою візуалізувала Містера Райта.

А ще мене дуже усміхає і тішить той факт, що у нього, крім усього іншого, і справді нереально красива усмішка і білі зуби.

Єдине, чого бракує до Райта, - це те, що я доклеїла останнім. По ходу, це теж має з’явитися вже скоро! :)