Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

Тетяна Бойко: Тепер я легко все можу систематизувати в одному місці і не гаяти час!

01.11.2014
Категории: 

Про тренінг в компанії BogushTime я дізналася від власника нашої компанії, який теж планує пройти навчання за курсом «Управління часом та делегування». Перш ніж записатися на тренінг, звичайно, прочитала багато відгуків, на сайті компанії, а також в інтернеті на різних форумах. Позитивної інформації багато, тому  і обрала компанію BogushTime.

Плануванням займалася завжди, але все тримала в голові і деколи щось забувалося, а в бухгалтерії це недопустимо. Воно було на дуже короткий проміжок часу, максимум – на тиждень. Про планування на 10 років вперед не могло бути й мови. Зрозуміла, що час  якось організуватися та систематизувати свої дії.

Отримала від тренінгу саме те, на що і сподівалася, а саме, відповіді на запитання, чому задумане не збувається, чому я не досягла того, про що мріяла. Глянула на своє життя з іншої сторони та зрозуміла, які саме були помилки. Тепер я чітко розумію, що маю робити.

 

Використовуючи зручний планувальник BogushBook, відтепер я планувати всі свої справи в ньому одному. Раніше, я кожний рік заводила новий записник і  дуже часто я не могла знайти необхідну мені інформацію, потрібно було переписувати контакти з одного в інший. Тепер я легко все можу систематизувати в одному місці і не гаяти час!

Я вважаю, що цей тренінг підходить абсолютно всім, не тільки власникам бізнесу та керівникам, а також будь-якій людині: навіть домогосподарці, у якої безліч дрібних справ.

Тетяна Бойко,
головний бухгалтер
в компанії «Dream Family»

вас заинтересуют тренинги:

Киев

В результате Вы упорядочите задачи и цели, научитесь эффективно планировать, расставлять приоритеты и управлять изменениями в работе и жизни. С тренинга Вы унесете цели и планы минимум на 20 лет, ближайший год, 3 месяца и следующий день. Т.е. Вы начнете планировать и управлять временем уже на тренинге, и все что Вам будет нужно потом, чтобы достичь своих целей и получить результаты – это пользоваться простой и практичной технологией планирования в жизни.