Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

Золота рибка Яна Клочкова оволодіє секретами управління часом у компанії BogushTime

Категории: 

Я ціную кожну хвилину свого життя, у мене чимало планів, задумів, проектів, дуже прагну їх реалізувати. Раніше багато часу витрачала лише на плавання, зараз - на розвиток Сашка: ходимо з ним до басейну, на уроки ранньої англійської, у школу раннього розвитку... І про себе трошки підзабула! Також маю багато проектів, що крутяться в моїй голові.

Саме тому я прийняла рішення піти навчатися управляти своїм часом.Багато моїх друзів розповідали про Мілу Богуш-Данд та її талант допомагати людям знаходити час на свої справи, чимало дізналася з соціальних мереж! Чомусь BogushTime викликає в мене довіру як бренд. Професіоналізм відчувається, починаючи з офіційного сайту: дуже зрозумілий та інформативний.

Критерій ефективного навчання – це коли я починаю мислити інакше, відриваюся від стереотипів, коли після слухання чи спілкування активно втілюю почуте у життя. А коли бачиш ефект, починаєш ще стрімкіше рухатись уперед! Головне, щоб все, що ти робиш, було природним для тебе. Переконана, що саме такий ефект – діяти – отримаю 13-14 грудня після тренінгу «Управління часом і делегування» компанії BogushTime.

Також я розумію, що не всі справи потрібно робити самому, для цього є помічники, команда. Коли я була спортсменкою, не могла делегувати задачі, бо все залежало лише від мене. А зараз маю можливість втілювати задуми не лише своїми руками.

Час - це величезний дар, даний Богом, який варто цінувати більше за все! А, щоб його ефективно використовувати, потрібно володіти майстерністю планування. Планування дозволяє повертатися до ідей, які давно крутяться в голові. Нажаль людина не робот і не може пам'ятати все, тому важливо переносити думки на інші інформаційні носії.

Зараз свої справи записую у блокнот та iphone, але все одно більшість з них так і залишаються в моїй голові! Дуже багато чула про авторський планувальник Міли Богуш-Данд – BogushBook. Планую в нього записати своє майбутнє.

Яна Клочкова