Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

Ольга Бирдіна: Я ТАК багато знову почала встигати

01.11.2014
Категории: 

4 березня 2014 року Артем Золотар, бізнес-тренер компанії BogushTime, провів тренінг "Тайм-менеджмент за один день", на якому була присутня HR менеджер компанії Bravoavia Ольга Бирдіна. Сьогодні ми отримали від неї відгук, яким хочем поділитися з Вами:

"Дякую дуже за тренінг "Тайм-менеджмент за один день". Я мега задоволена!!! Богушбуком користуюся з 2011 року і скажу чесно, що періодично його відкладала. Про принципи планування з Богушбуком знала поверхнево, дехто з моїх друзів мені трохи про те розповідали.

Я 2 роки назад була у Артема Золотаря на майстер-класі "От мечты к цели", але цей тренінг дав можливість всі знання структурувати і розставити правильні акценти.

Відверто кажучи, я на тренінгу багато писала і іноді навіть все підряд (і сама собі дивувалася для чого це все роблю???? - Артем не раз навіть коментівав це на тренінгу). Але потім зрозуміла, що це дало мені можливість абсолютно повністю переключитися від того, що відбувається у нас в країні уже який місяць поспіль і повністю "поринути" в тренінг.

Признаюсь, що за цих 2 дні мені не доводилося відкривати свої записи, але планувати все, мріяти і закінчувати незавершене виходить чудово!!

А ще я ТАК багато знову почала встигати)))

Хочу окремо подякувати Артему - він реально крутий бізнес-тренер! І тут навіть не в подачі матеріалу справа, хоча він це робить дуже професійно, це просто та людина, яка може мене "розворушити")))))) (я декілька разів проходила різні навчання по управлінню часом, як мріяти і як цього всього досягати... Десь з 2001-02 року, тому можу оцінити)

Дякую Вам за таку прекрасну можливість!!! Я дуже задоволена:)"

А наприкінці тренінгу Ользі ще пощастило виграти подарунок від нашого партнера - Parker Ukraine. Вітаємо!:)