Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

Ігор Степанченко: для мене тренінг став початком нового життя!

23.04.2018
Категории: 
 Игорь Степанченко

Щорічно Асоціація випускників Університету економіки та права КРОК проводить конкурс на отримання стипендії. У ньому беруть участь студенти 3-5 курсів, які займають активну життєву позицію, мають високий інтелектуальний рівень і значні особисті досягнення, демонструють потенціал розвивати співтовариство випускників і підтримувати Університет в майбутньому.

У 2016 році для участі в Конкурсі необхідно було представити проектну ідею в одній зі сфер (соціальна, освітня, бізнес, екологія), яка могла б бути реалізована Асоціацією випускників. Конкурс проходив у два етапи, і на другому етапі номінанти презентували свої досягнення та проектну ідею на Відкритому Правлінні Асоціації.

Крім стипендії учасники конкурсу могли отримати і інші призи від друзів і партнерів Асоціації випускників «КРОК». Традиційно компанія BogushTime виступила партнером конкурсу і надала приз - участь у тренінгу "Тайм-менеджмент за один день", який був урочисто вручений студенту 3-го курсу Ігорю Степанченко на заході, приуроченому до дня народження Університету.

Ми мали змогу взяти інтерв'ю у Ігоря через рік після тренінгу, щоб побачити, які зміни у нього відбулися за цей час.

Ігоре, вітаю! Я представляю тренінгову компанію BogushTime. Хочемо дізнатися, як змінилося ваше життя за цей рік?

З моменту як закінчився мій тренінг – «Тайм-менеджмент за 1 день», в мене зникли проблеми з нестачею часу і я встигаю робити все, що запланував. Більше не стикаюся з проблемою, коли щось забуваю, і, якщо є час і актуальна тема, відвідую ваші «Вебінари». Саме завдяки одному з вебінарів проблема з делегуванням також вирішилась, тепер я вмію робити це правильно і, проходячи контрольні точки, отримую результат, інколи кращий ніж очікував. Кар’єра пішла до гори, почав працювати за спеціальністю (юрист), масштаби проектів збільшились, хоча й їх кількість стала меншою, знову ж таки через професійні пріоритети.

Ігоре, що ви можете сказати про BogushBook, як інструмент досягнення цілей, чи дійсно це так?

«BogushBook» став невід’ємною частиною мене. Коли в мене питають: «А що це в тебе таке? Чому ти постійно щось там пишеш і туди дивишся?», я відповідаю: «Що це - моє життя!» Без перебільшення, так і є - усі зустрічі та події мого життя, завдання, як мої так і делеговані, усе там. Я дещо змінив стиль оформлення свого «BogushBook», на той, який зручніший саме для мене. Календарна сторінка вже закінчується, тому думаю про те, щоб купити «нові сторінки свого життя». Щиро дякую BogushTime також за те, що навчили виставляти пріоритети в житті - це вже неодноразово за цей рік захищало мене від «погоні за двома зайцями», в результаті чого я отримав більш потрібного і вагомого для мене «зайця».

Тому дякую компанії BogushTime та особисто пані Ірині Миняйло за приз, який змінив моє життя! Також дякую пані Світлані Зульфирівні Заріповій – голові правління Асоціації випускників КРОКу - за можливість участі в конкурсі на здобуття стипендії, який дав мені досвід і нові знайомства, та пані Юлії Бойко - за знання, які і стали тією рушійною силою, що змінила моє життя.

Чим для вас став наш тренінг? Щоб ви хотіли порадити решті студентів КРОКу?

Тренінг став початком нового життя. Решті студентів хочу порадити навчитися вміло використовувати свої ресурси, правильно розставляти пріоритети, ставити цілі і, не зупиняючись, КРОКувати до них!

Ігоре, дякуємо за відгук. Бажаємо досягнення цілей та здійснення найзаповітніших мрій! Нехай знаходиться все більш часу для улюблених справ:)

Інтерв’ю із стипендіантами минулих років: