Перейти к основному содержанию
 

Вы здесь

Умій заряджати і делегувати Умій заряджати і делегувати

Мати версії матеріалів українською мовою зараз, працюючи в Україні, стало одним з основних задач, як і вивчення української мови, і спілкування нею. Чому сьогодні? Чому не раніше? Звісно ставити ці питання кожен має право. Так як і мати свою думку. Нам було важливо надавати свої послуги такою мовою, яка була б зрозуміла більшості наших студентів, адже діяльність нашої компанії не обмежувалась кордонами України й серед наших студентів ви знайдете як українців, так і жителів Казахстану, Литви, Латвії, Естонії, Грузії… тобто, майже звідусіль.

Тож наші руки, нарешті, дійшли до перекладу книги “Хроніки Врьоми” (модифікація від російського «время», тобто «час»). 

 блог
logo
Як часто необхідно наводити порядок в справах та завданнях? Як часто необхідно наводити порядок в справах та завданнях?

Це може бути великою несподіванкою для вас, але ця тема являється однією з основних в управлінні часом.

Для того, щоб займатись тим, що хочеш, для того, щоб отримувати насолоду від будь-якої діяльності, для того, щоб бути швидким та ефективним – потрібен порядок, у всьому.

 

 статья от 7 апреля
logo
Как делегировать уборку детям Как делегировать уборку детям

О делегировании задач подчиненным женщины-руководители компаний знают хорошо. А вот о том, что домашние хлопоты также можно и нужно делегировать, часто забывают.

logo
Обзор книги Тамары Майлс «Пирамида эффективности. От разрозненных техник к цельной системе» Обзор книги Тамары Майлс «Пирамида эффективности. От разрозненных техник к цельной системе»

Согласно теории Маслоу, у всех нас есть ряд потребностей. И пока не удовлетворены низшие из них, высшие нас не заботят. Понятное дело: пока мы голодны и не в безопасности, нам не до самоутверждения и общественного признания. Тамара Майлс утверждает, что в организации работы действует такой же принцип: мы не можем эффективно работать, пока не разобрались с элементарными вещами. Она составила пирамиду эффективности, в которой выделила 5 уровней потребностей для эффективной работы.

 10976314.cover_max1500-1.jpg
logo